Słoneczne osiedleKołobrzegWizualizacjeTwoje mieszkanieCennikInformacjeKontakt
Słoneczny Kołobrzeg

Zamieszkaj w słonecznym Kołobrzegu położonym nad czystymi wodami Bałtyku.

Kołobrzeg to największe nadbałtyckie uzdrowisko w Polsce. Tu, w otoczeniu cudownej przyrody, oddychając zbawiennym nadmorskim powietrzem możesz zanurzyć się w szczęściu i doznać prawdziwego piękna. Kołobrzeg to najpiękniejsze polskie uzdrowisko, którego sława sięga ponad 200 lat. Kto szuka zdrowia, wypoczynku i obcowania z historią i kulturą, znajdzie to wszystko właśnie tu. Kołobrzeg leży w środkowej części wybrzeża zachodniopomorskiego. Lądem, morzem i z nieba... wszystkie drogi prowadzą do Kołobrzegu. Do Kołobrzegu przyjeżdża się po zdrowie i wypoczynek - tu sezon trwa przez cały rok.

Kołobrzeg to świetnie zorganizowane miasto z bogatą infrastrukturą wypoczynkową. Na strzeżonych kąpieliskach możesz uprawiać sporty wodne, dla miłośników wędkarstwa czeka jezioro Resko, oraz łososiowate rzeki: Parsęta, Dobrosznica i Błotnica. Można tu jeździć konno, korzystać z oznakowanych tras rowerowych albo po prostu spacerować.

Kołobrzeg to wciąż dynamicznie rozwijające się miasto, które wzbudza zainteresowanie inwestorów. Miliony turystów przybywających do regionu kołobrzeskiego jest gwarancją powodzenia każdego przedsięwzięcia.


Biuro sprzedaży

Przy inwestycji Osiedla Słonecznego
ul.Trzebiatowska, 78-100 Kołobrzeg
tel.: (+48) 94 71 36 052
mobile: 664 135 503
e-mail: osiedlesloneczne1@wp.pl

Godziny otwarcia
poniedziałek-piątek 8:00 - 16:00

Masz pytanie?

Imię i nazwisko

Twój e-mail

Telefon

Wiadomość

deweloper kołobrzeg

kupię mieszkanie kołobrzeg

mieszkania kołobrzeg

osiedle słoneczne kołobrzeg

mieszkania kołobrzeg sprzedaż

mieszkania na sprzedaż kołobrzeg

mieszkania w kołobrzegu

nieruchomości kołobrzeg

nowe mieszkania kołobrzeg

osiedle słoneczne

apartamenty kołobrzeg

gotowe mieszknia kołobrzeg

kawalerki kołobrzeg

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Administratorem Danych Osobowych jest ZUGiK PRYZMAT. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celach wymienionych w naszej Polityce Prywatności. Zgodę na przetwarzanie udzielasz dobrowolnie i w każdej chwili możesz ją cofnąć albo wyrazić sprzeciw przeciwko przetwarzaniu danych.